KONST / Skulptur & konsthantverk / Benskulpturer 7336719
nr 733 6719
Benskulpturer
9 st, ca, höjd: 13 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 januari 2012
kl 18:28:54
600 kr
600 kr
750 kr
800 kr
900 kr
850 kr
1.200 kr